Vánoční focení Brno, Vánoční focení

Vánoční focení Brno, Vánoční focení v ateliéru Brno

Vánoční focení Brno má kouzelnou atmosféru Vánoční pohody, lásky, dobré nálady a radosti. Mé Vánoční focení Vám nabízí nádherné fotografie – portréty, děti, miminka, Newborn, těhotné, rande, rodiny. Fotografie májí kouzelnou moc. Můj fotoateliér Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Vánoční focení nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou, profesionální focení s vizážistkou – fotomake-up a hair styling, focení jako dárek prostřednictvím dárkového poukazu. Vánoční fotografie si můžete od září do prosince nechat připravit i jako součást jiné série. Pro více informací o Vánočním focení Brno mě kontaktujte: Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Pro objednání termínu Vánočního focení mě kontaktujte – fotíme od září do prosince 2024.

Vánoční focení Brno v ateliéru, Vánoční focení v ateliéru

Série Vánoční focení Brno de luxe

Vánoční focení zahrnuje 30-45minut focení Brno v ateliéru od září do prosince 2024. Na Vánoční focení je připravený nádherný vánoční prostor, fotografie na ukázku najdete v galerii. Focení je vhodné pro rodinné focení, focení miminek a Newborn s rodiči, focení dětí, těhotenství, párů i portrétů. Zakázku obdržíte online – 5ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií) + 1 graficky zpracované Vánoční přání s fotografií. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Pro holčičky od 1 roku do 12 let je možnost v ceně focení půjčení úžasných slavnostních šatů. Předání zakázek je do 5 dnů. Termíny nabízím včetně víkendů. Vánoční fotografie si můžete od září do prosince nechat připravit i jako součást jiné série. Pro objednání termínu mě kontaktujte. Andrea Isabella Peloušková – Váš profesionální fotograf Brno.

Profesionální focení v ateliéru Brno

Těhotenské foto, Těhotenské focení Brno

Vánoční těhotenské fotky jsou pro nastávající maminky báječnou památkou těhotenství. Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku těhotenského bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství. Mé těhotenské foto najdete v galerii. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Těhotenské focení v ateliéru, těhotenské focení venku, v krásné přírodě nebo u Vás doma. Pro více informací o těhotenském focení Brno mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Rodinné foto, Rodinné focení Brno

Vánoční Rodinné focení Brno v ateliéru, rodinné foto venku v přírodě i rodinné focení doma je neopakovatelnou vzpomínkou pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí i celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Těším se na láskyplné focení dětí a rodinné focení Brno v ateliéru, u Vás doma nebo rodinné focení v krásné přírodě. Pro více informací o rodinném focení Brno mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Andrea Isabella Peloušková – rodinný fotograf Brno.

Focení miminek, Focení miminek Brno

Vánoční focení miminek Brno v ateliéru je neopakovatelnou vzpomínkou pro celou rodinu. Miminka Vám přináší mnoho krásných a neuvěřitelných chvil a radostných okamžiků, které Vám zachytím prostřednictvím mé nádherné fotografie. Pro první měsíce života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti a štěstí. Miminko v tomto stylu je možné fotit přibližně od 3 týdnů věku. Těším se na focení miminek úžasných a sladkých v ateliéru, focení miminek v exteriéru i u Vás doma. Pro více informací o focení miminek Brno mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Focení dětí Brno, Focení dětí

Vánoční focení dětí Brno je neopakovatelnou památkou pro celou rodinu. Děti nám dělají obrovskou radost svou krásou, elánem a hravostí. Děti jsou dokonalé svou jedinečností v každém momentě. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí. Ráda fotím děti i celou Vaši rodinu v ateliéru, exteriéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Pro více informací o focení dětí Brno mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Andrea Isabella Peloušková –  Profesionální fotograf Brno.

Portrétní fotografie, Focení portrétů Brno

Portrétní fotografie Brno v ateliéru, v exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma. Skuteční „mistři“ se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodné portrétní fotografie. Portrétní fotografie Brno najdete v galerii. Pro více informací o focení portrétů Brno mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Andrea Isabella Peloušková – portrétní fotograf Brno.

Párové focení, Párové focení Brno

Vánoční párové focení rande je nezapomenutelnou památkou Vašich společných chvil. Láska je jediná zázrační síla, která dokáže změnit úplně vše. Láska je nejkrásnější pocit na světě. Jste zamilovaní a chcete trávit čas po boku svého partnera? Ráda Vám zachytím rande prostřednictvím mých fotografií. Párové focení Brno je láskyplné focení zachycující úžasné okamžiky Vašeho života na Vašich oblíbených místech. Pro více informací o párovém focení rande mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Vánoční dárkový poukaz, Vánoční poukaz

Přemýšlíte o vhodném dárku pro svou lásku, rodinu či přátele? Mé focení Brno je možné nabídnout jako originální dárek prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na focení Brno jako dárek. Ráda Vám zpracuji dárkový poukaz na focení i s věnováním či krátkým vzkazem. Dárkový voucher na focení v ateliéru, dárkový voucher na focení v exteriéru i Vás doma.

Objednávka

Vánoční focení Brno na ukázku najdete v galerii. Předání Vánočních fotografií do 5 dnů. Termíny nabízím včetně víkendů. Pro další informace a objednávky mě kontaktujte: Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.