Vánoční focení Brno, Vánoční focení

Vánoční focení, Vánoční focení Brno

Vánoční focení Brno je nezapomenutelnou vzpomínkou na kouzelné období Vánoc pro celou rodinu. Mé Vánoční focení Vám nabízí nádherné fotografie – portréty, glamour, děti, miminka, Newborn, těhotné, rande, rodiny. Fotografie májí kouzelnou moc. Můj fotoateliér Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Vánoční focení Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou, profesionální focení s vizážistkou Brno – fotomake-up a hair styling, focení jako dárek prostřednictvím dárkového poukazu. Vánoční fotografie si můžete od září do prosince nechat připravit i jako součást jiné série. Pro více informací o Vánočním focení Brno mě kontaktujte: Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Pro objednání termínu Vánočního focení mě kontaktujte – fotíme od září do prosince 2022.

Vánoční focení v ateliéru, Vánoční focení v ateliéru Brno

Série Vánoční focení Brno de luxe

Vánoční focení Brno zahrnuje 30minut focení Brno v ateliéru od září do prosince 2022. Na Vánoční focení je připravený nádherný vánoční prostor vhodný pro rodinné focení, focení miminek a Newborn s rodiči, focení dětí, těhotenství, párů i portrétů. Zakázku obdržíte online – 5ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií) + 1 graficky zpracované Vánoční přání s fotografií. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Pro holčičky od 1 roku do 12 let je možnost v ceně focení půjčení úžasných slavnostních šatů. Předání zakázek je do 5 dnů. Termíny nabízím včetně víkendů. Vánoční fotografie si můžete od září do prosince nechat připravit i jako součást jiné série. Pro objednání termínu mě kontaktujte. Andrea Isabella Peloušková – Váš profesionální fotograf Brno.

Série Vánoční focení Brno

Vánoční focení Brno zahrnuje 30minut focení Brno v ateliéru od září do prosince 2022. Na Vánoční focení je připravený nádherný vánoční prostor vhodný pro rodinné focení, focení miminek a Newborn s rodiči, focení dětí, těhotenství, párů i portrétů. Zakázku obdržíte online – 3ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií) + 1 graficky zpracované Vánoční přání s fotografií. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Pro holčičky od 1 roku do 12 let je možnost v ceně focení půjčení úžasných slavnostních šatů. Předání zakázek je do 5 dnů. Termíny nabízím včetně víkendů. Vánoční fotografie si můžete od září do prosince nechat připravit i jako součást jiné série. Pro objednání termínu mě kontaktujte. Andrea Isabella Peloušková – Váš profesionální fotograf Brno.

Vánoční dárkový poukaz, Vánoční poukaz

Přemýšlíte o vhodném dárku pro svou lásku, rodinu či přátele? Mé focení Brno je možné nabídnout jako originální dárek prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na focení Brno jako dárek. Ráda Vám zpracuji dárkový poukaz na focení i s věnováním či krátkým vzkazem. Dárkový voucher na focení v ateliéru, dárkový voucher na focení v exteriéru i Vás doma.

Objednávka

Vánoční focení na ukázku najdete v galerii. Předání Vánočních fotografií do 5 dnů. Termíny nabízím včetně víkendů. Pro další informace a objednávky mě kontaktujte: Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.

Vánoční foto, Vánoční fotky