Svatební focení Brno, Svatební focení

Svatební fotograf, Svatební focení

Svatební fotograf Vám nabízí nádherné svatební fotografie. Svatba je jeden z Vašich nejdůležitějších dnů Vašeho života. Svatební den jednoho z nejkrásnějších období Vašeho života Vám zvěčním do podoby nádherných svatebních fotografií plných krásy, lásky a emocí. Pro Váš svatební den ráda připravím speciální plán svatebního focení, vždy se dohodneme na konkrétních detailech individuálním přístupem. Pro více informací o svatebním focení mě kontaktujte: Andrea Isabella Peloušková – svatební fotograf Brno.

Svatební fotograf, Svatební fotograf Brno, Svatební focení

Série Diamant

Série Diamant zahrnuje předsvatební konzultaci, momentky příjezdu nevěstky a svatebních hostů, focení svatebního obřadu, momentky gratulací, portrétní focení novomanželů a skupinové focení. Svatební focení Brno série Diamant obsahuje 150ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, některé také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Svatební fotografie jsou předány na USB flash disku v dárkovém balení. Cena dopravy v Brně zdarma, na ostatních místech České republiky je doprava dle domluvy. Andrea Isabella Peloušková – Váš svatební fotograf Brno.

Série Diamant de luxe

Série Diamant de luxe zahrnuje předsvatební konzultaci, momentky příjezdu nevěsty a svatebních hostů, focení svatebního obřadu, momentky gratulací, portrétní focení novomanželů a skupinové focení, focení svatební hostiny a krájení dortu, focení svatebních zvyků, momentky z odpolední svatební oslavy. Svatební focení Brno série Diamant de luxe obsahuje 300ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, některé také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Svatební fotografie jsou předány na USB flash disku v dárkovém balení. Cena dopravy v Brně zdarma, na ostatních místech České republiky je doprava dle domluvy. Andrea Isabella Peloušková – Váš svatební fotograf Brno.

Svatba Série Briliant

Svatba Série Briliant zahrnuje předsvatební konzultaci, celodenní svatební focení – focení svatební přípravy, momentky příjezdu nevěsty a svatebních hostů, focení svatebního obřadu, momentky gratulací, portrétní focení novomanželů, skupinové focení, focení svatební hostiny a krájení dortu, focení svatebních zvyků, momentky, focení svatební oslavy, prvního tance novomanželů a začátku večerní zábavy. Svatební focení Brno série Briliant obsahuje 450ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, některé také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Svatební fotografie jsou předány na USB flash disku v dárkovém balení. Cena dopravy v Brně zdarma, na ostatních místech České republiky je doprava dle domluvy. Andrea Isabella Peloušková – Váš svatební fotograf Brno.

Předsvatební focení Brno, Předsvatební focení

Láska je jediná zázrační síla, která dokáže změnit úplně vše. Láska je nejkrásnější pocit na světě. Jste zamilovaní a chcete trávit čas po boku svého partnera? Ráda Vám zachytím tento kouzelný okamžik prostřednictvím mých nádherných fotografií. Předsvatební focení Brno je láskyplné focení rande zachycující důležitý okamžik Vašeho života na Vašich oblíbených místech. Nevěstám také připravím překrásný dárek pro ženicha – nádherné fotografie zachycující krásu a smyslnost ženy. Využijte jedinečné možnosti věnovat sexy fotografie – Boudoir focení nebo kouzelné Glamour focení jako dárek ve svatební den.

Dárkový poukaz, Dárkový voucher

Mé focení je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na focení jako svatební dar, dárek na Vánoce, dárek k narozeninám, dárek z lásky nebo pro radost. Ráda Vám zpracuji dárkový poukaz na focení Brno i s věnováním či krátkým vzkazem. Dárkový voucher na focení v ateliéru, dárkový voucher na focení v exteriéru i Vás doma.

Objednávka svatební fotograf

Svatební fotky na ukázku najdete v galerii. Pro další informace a objednávky mě kontaktujte: Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno. Termín předání zakázek je 4-8 týdnů. Další informace najdete v ceníku.

Svatební foto, Svatební fotky