Focení miminek, Focení miminek Brno

Focení miminek, Focení miminek Brno, Focení batolat Brno

Focení miminek Brno i focení batolat je neopakovatelnou památkou pro celou rodinu. Miminka Vám přináší mnoho krásných a neuvěřitelných chvil a radostných okamžiků, které Vám zachytím prostřednictvím mé nádherné fotografie. Pro první měsíce života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti a štěstí. Miminko v tomto stylu je možné fotit přibližně od 3 týdnů věku. Těším se na focení miminek i focení batolat Brno v ateliéru, focení miminek v exteriéru i u Vás doma. Pro holčičky od 1 roku do 12 let je možnost v ceně focení půjčení úžasných slavnostních šatů. Využijte možnosti půjčení nádherných šatů na focení k 1. narozeninám. Pro více informací o focení miminek Brno mě kontaktujte: Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Focení miminek v ateliéru, Focení miminek venku, Focení batolat Brno

Série Focení Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu (případně déle dle potřeby miminka) focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou drobné rekvizity nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 12ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Maminkám, které se u mě vyfotí v těhotenství a s miminkem připravím nádhernou koláž s miminkem a bříškem. Předání zakázek je 7 – 14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Focení Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny (případně déle dle potřeby miminka) focení Brno v ateliéru nebo exteriéru. Součástí jsou drobné rekvizity nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 24ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Maminkám, které se u mě vyfotí v těhotenství a s miminkem připravím nádhernou koláž s miminkem a bříškem. Předání zakázek je 7 – 14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Focení Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny (případně déle dle potřeby miminka) focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou drobné rekvizity nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 36ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Maminkám, které se u mě vyfotí v těhotenství a s miminkem připravím nádhernou koláž s miminkem a bříškem. Předání zakázek je 7 – 14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Dárkový poukaz, Dárkový poukaz na focení

Mé focení je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na focení jako dárek na Vánoce, dárek k narozeninám, dárek z lásky nebo pro radost. Ráda Vám zpracuji dárkový poukaz na focení Brno i s věnováním či krátkým vzkazem.

Objednávka

Fotky miminek a fotky batolat na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek je 7 – 14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Pro další informace a objednávky mě kontaktujte. Další informace najdete v ceníku. Focení miminek Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Fotky miminek, Foto miminek, Foto batolat