Portrét v ateliéru, Focení dětí v ateliéru

Fine Art portrét, Fine Art focení Brno

Fine art portrét v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě. Nádherné originální portréty ve stylu krásného výtvarného umění Fine Art. Kouzlo fotografie je založeno na myšlence umělce fotografa a následné digitální postprodukci ve stylu Fine Art.  Fine Art portréty jsou úžasné fotografie plné emocí v silném a osobitém stylu vhodné jako obrazy. Pro bližší informace o focení portrétů Brno mě kontaktujte: Fine art portrét Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Portrét v ateliéru, Portrét v exteriéru

Portrét nebo Business portrét na osobní i firemní prezentaci. Skuteční „mistři“ se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů – Business portrét. Těším se na focení portrétů v ateliéru, exteriéru i u Vás doma. Pro více informací o focení portrétů Brno mě kontaktujte: Fine art portrét Brno, Andrea Isabella Peloušková –  portrétní fotograf Brno

Série Fine Art focení děti

  • portrét dětí ve stylu Fine Art
  • součástí série je možnost zapůjčení šatů pro dívky
  • focení v ateliéru nebo exteriéru cca 1 hodinu
  • 3 fotografie upravené speciální postprodukcí

Série Fine Art focení dětí s rodiči

  • portrét dětí s rodiči ve stylu Fine Art
  • součástí série je možnost zapůjčení šatů pro dívky
  • focení v ateliéru nebo exteriéru cca 1 hodinu
  • 3 fotografie upravené speciální postprodukcí

Dárkový poukaz, Dárkový poukaz na focení

Mé focení je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na focení jako dárek na Vánoce, dárek k narozeninám, dárek z lásky nebo pro radost. Ráda Vám zpracuji dárkový poukaz na focení Brno i s věnováním či krátkým vzkazem.

Objednávka

Fine Art Portréty na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení portrétů Fine Art Brno v exteriéru nebo focení portrétů v ateliéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.