Business foto v ateliéru Brno

Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka

Jmenuji se Andrea Isabella Peloušková a již 15 let se věnuji umění fotografie v Ateliéru Perla. Na fotografie maluji světlem jedinečné emoce a krásu okamžiku, každý klient je pro mě inspirací, každý snímek je pro mě jedinečným příběhem pro uchování vzpomínek.

Neustále se vzdělávám a hledám nové techniky a trendy, abych mohla nabídnout ty nejmodernější a nejkreativnější fotografické služby. Mám cit pro detail a jsem perfekcionistka, což se odráží v každém mém snímku. Pečlivost a důraz na kvalitu jsou důležitými prvky mé práce, které zajišťují, že každý okamžik je zachycen v jeho nejkrásnější podobě. Ráda naslouchám představám a přetvářím je ve vizuální umění, které bude dělat radost po celý život. Jako fotografka se s láskou soustředím na zachycení autentických momentů a emocí. Mé snímky jako souhra světel, stínů a života vyprávějí příběhy, které nejsou jen obrazem, ale skutečnými zážitky.

Spojení vizážistiky a fotografie mi umožňuje nabídnout komplexní službu, kde každá část procesu je pečlivě promyšlená a provedená s maximální péčí. Vytvářím harmonii mezi líčením a fotografií, což zajišťuje, že výsledné snímky budou nejen krásné, ale i autentické a plné života. V oblasti vizáže se specializuji na individuální přístup, který podtrhuje osobnost a jedinečnost. Každý fotomake-up je pro mě jako malování obrazu, kde se každý štětec dotýká jemných detailů, aby vytvořil harmonický celek.

V profesionálním Ateliéru Perla pečlivě ladím každý snímek, věnuji se každému tónu a světlu, abych dosáhla dokonalého obrazu. Jsem fotografka, jejíž vášeň spočívá v precizní retuši. V kouzelné přírodě maluji světlem dokonalé fotografie plné přirozenosti a elegance.

Specializuji se na nádherné rodinné a těhotenské fotografie, fotografie newborn, miminek i dětí, luxusní glamour fotografie, perfektní business portréty a výjimečné svatební fotografie.

Těším se na setkání v Ateliéru Perla, kde společně vytvoříme fotografie, které budou nadšeně inspirovat a trvat navždy.

S láskou k fotografii

Andrea Isabella Peloušková

Photography   Make-up artist   Hair stylist